OFERTA REALIZACJE O FIRMIE ZAUFALI NAM KONTAKT
   
 

CIEPŁE WYDANIE
MĘSKIEGO APARTAMENTU
         lokalizacja: Tarnowskie Góry

         powierzchnia użytkowa: 94,88 m²

         projekt: 2017

         realizacja: 2017
     

    Apartament objęty opracowaniem zlokalizowany jest w Tarnowskich Górach w województwie Śląskim.
Inwestycja zlokalizowana w rodzinnym mieście Inwestora, który wymarzył sobie aby we wnętrza wpleść elementy graficzne z jego rodzinnego miasta. Lubimy takie wyzwania!!! Parę wycieczek rowerowych z foto obiektywem zakończyło się sukcesem – zdjęcia zostały wybrane!!!.

    Industrialna biało-czarna grafika w strefie dziennej przełamana została ciepłym fornirem dębowym, a czerń i grafit podkreślają jej wymowny charakter.

    W zabudowie kuchennej zastosowano spokojny rysunek drewna który zachwyca swoim naturalnym urokiem i daje swobodę aranżacji, a główny akcent dekoracyjny to grafika z Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach wkomponowana w przestrzeń nad blatem roboczym.

    Hol wejściowy w którym zastosowano mocną kolorową grafikę naszego autorstwa (fot. postmodernistyczna siedziba Domu Kultury Kolejarz - obecnie TCK TARNOWSKIE GÓRY) miała zaakcentować regionalizm i indywidualną przestrzeń Inwestora.

    Jak zawsze główne założenie naszych projektów to czytelny i prosty układu funkcjonalny oraz konsekwencja w doborze materiałów i mocne zdyscyplinowanie kolorystyczne oraz maksymalne zadowolenie Inwestors.

Tym razem nam się udało J

 

Kontakt:

MODUS ARCHITEKCI Izabela Frankowicz-Karczewska

ul. Makowa 1
Zabrze 41-809

tel: +48 601 523 752


e-mail: biuro@modus-architekci.pl