OFERTA REALIZACJE O FIRMIE ZAUFALI NAM KONTAKT
   
 

KOCIE KRÓLESTWO
         lokalizacja: Zabrze

         powierzchnia użytkowa: 47,13 m²

         projekt: 2017

         realizacja: 2018
     

    Mieszkanie objęte opracowaniem zlokalizowane jest w Zabrzu w województwie Śląskim. Małe powierzchniowo 3-pokojowe mieszkanie w wielkiej płycie poddaliśmy całkowitej metamorfozie.

    Układ funkcjonalny został dopasowany do życia i potrzeb Inwestorki. Powiększona strefa wejściowa kosztem minimalnego gabinetu, ale zaaranżowanego w taki sposób aby pomieścić wszystkie papierowe skarby (zabudowa pod sufit) oraz czarno-czerwony rower Inwestorki (grafika łańcucha). Kuchnia maksymalnie zabudowana szafkami pozwala na rewolucje w kwestii zdrowego gotowania a zabudowa kryje wysuwany blacik do spożywania szybkich porannych posiłków. Łazienka powiększona tak aby zmieścić wygodną wannę, w której Pani Domu może wieczorem się zrelaksować. Pralka i zaplecze gospodarcze znalazły swe miejsce w białej zabudowie meblowej w przedpokoju.

    Strefa dzienna ma indywidualnie zaprojektowany stolik kawowy który na czas przyjmowania gości zmienia się w stół jadalniany a zabudowa mieści w sobie 6 dodatkowych krzesełek dla zaproszonych gości.

    Za kolorową ścianą telewizyjną ukryta została strefa nocna oraz garderoba.

    Główne założenie projektu czyli wykorzystanie każdego centymetra w małym 47 m2 zostało WYKONANE J

 

Kontakt:

MODUS ARCHITEKCI Izabela Frankowicz-Karczewska

ul. Makowa 1
Zabrze 41-809

tel: +48 601 523 752


e-mail: biuro@modus-architekci.pl